November nam je ponujal raznolike možnosti in obširne dejavnosti. Z najmlajšimi smo se podali na pot spoznavanja od kod prihaja mleko. Igrali smo se z gumijastimi igračami katere ponazarjajo domače živali. Izdelali smo plakat na katerega smo s skupnimi zmožnostmi prilepili mlečne izdelke, ki smo jih izrezali iz reklamnih revij. Ogledovali smo literaturo, slikanice, fotografije z željeno temo in tako pridobivali nove informacije. V pomoč nam je bila tudi Ikt in veliko zanimanje pri ogledu Gosenice Tinke na kmetiji. Vključili pa smo tudi glasbeno pravljico, ki sta jo zaigrali in zapeli vzg. Nada Marinič in Simona Štampar. V tednu pred Slovenskim tradicionalnim zajtrkom pa smo si izdelali skutni, zeliščni namaz, osvežilne, vitaminske napitke in se za konec tedna posladkali z domačimi dobrotami okoliških ponudnikov domače hrane.
Vzgojni tim oddelka A

FOTO

(Skupno 128 obiskov, današnjih obiskov 1)