Pozdravljeni, dragi starši.

Zopet se vam oglašamo KAPLJICE. Želimo vam namreč predstaviti, kaj vse smo počeli v mesecu oktobru.

Na veliko smo se lotili likovnega ustvarjanja (izdelave netopirjev, pletenja pajkovih mrež, odtiskovanja jesenskih listov,…); obiskali smo Gasilski dom Ljutomer in si tamkaj ogledali gasilska vozila, prostore gasilskega doma,…; gospod Dušan (gasilec) nam je v vrtec prišel pokazat in predstavit svojo gasilsko opremo in nas seznanit z delom gasilca; nekaj otrok si je že pridobilo nalepke za osvojenih nekaj naučenih znanj za Bralnega ostržka; pričeli smo se posluževati daljših sprehodov, pohodov in izletov v naravo; obiskali smo Knjižnico in muzej Ljutomer, kjer smo prisluhnili pravljici in se seznanili z nekaj zgodovine o mestu Ljutomer ter se vsakodnevno posluževali gibanja.

Večji poudarek smo dali tudi na uporabo raznih športnih rekvizitov (obroči, padalo, stožci, žoge,…) in za otroke poskušali pripraviti vedno znova zanimive in malce drugače usmerjene gibalne in ostale dejavnosti.

Tudi v mesecu oktobru smo se imeli lepo in v svoj vsakdan bivanja v vrtcu vključevali tudi humor na takšen ali drugačen način.

FOTO

Lepo vas pozdravljamo,

skupina KAPLJIC ter vzgojni tandem Tjaša in Urban.

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)