Pozdravljeni, dragi starši in skrbniki.

Danes smo v vrtcu na Ormoški 21 gostili maskoti Lili in Luka, ki sta nas obiskala ob zaključku projekta Zobni alarm. Najprej smo skupaj z njima obnovili naše pridobljeno znanje glede pravilne ustne nege in ščetkanja zob, nato pa sta nam podelila še priznanja ob zaključku projekta in nas nagradila tudi s posebnimi nahrbtniki, v katerih so nas pričakala posebna darilca. Pri podelitvi je bila prisotna tudi gospa ravnateljica, ga. Ksenija Žuman.

Ob zaključku srečanja smo skupaj še zaplesali ob glasbi, nato pa se poslovili od maskot, gospe Mihaele in Janje iz Zdravstvenega doma Ljutomer.

Zaključek projekta smo uspešno izpeljali, otroci pa so se še posebej razveselili pridobljenih priznanj.

V upanju, da bomo vsi skupaj še naprej pridno skrbeli za ustno higieno,

vas lepo pozdravljamo otroci in vzgojiteljice iz vrtca na Ormoški 21.

FOTO

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)