Spoštovani starši in rejniki, dragi otroci,

to šolsko leto je bilo za marsikoga težko, polno skrbi in novih izzivov; a skupaj nam je le uspelo, da smo prišli skoraj do konca. Zdaj nas čaka le še to, da pogumno stopimo v poletne dni. Želimo vam, da si v poletnih mesecih naberete novih moči in najdete čas drug za drugega. Naj vam vsak nov dan prinese nekaj lepega in presenetljivega. “Če na vsak dan gledate enako, vas lahko to zaslepi. Vsak dan je drugačen, vsak dan prinese nek nov čudež. Potrebno je samo, da ste pozorni na čudeže.” (P. Coelho)

Nagovor ravnateljice ob koncu šolskega leta si oglejte TUKAJ. Prav tako bomo v torek, ob 19.00 premierno objavili tudi nekoliko drugačno zaključno prireditev. Skupaj z otroki se zelo veselimo, da vam bomo lahko predstavili naše delo in trud tudi v tej obliki.

 

Lepo pozdravljeni,

kolektiv Vrtca Ljutomer

(Skupno 154 obiskov, današnjih obiskov 1)