Pozdravljeni, dragi starši!

V naši skupini smo v mesecu januarju predvsem glasbeno ustvarjali. Radi bi vam pokazali nekaj utrinkov usmerjenih in spontanih dejavnosti, ki smo jih izvajali po metodi Willems. Prisluhnili smo različnim ritmičnim in melodičnim instrumentov, z zavezanimi očmi ugotavljali zvok in smer instrumentov, se gibali po ritmu igranja instrumentov, utrjevali in spoznavali poimenovanja instrumentov, igrali na različne instrumente, ugotavljali različne višine enakih in različnih instrumentov, se gibali ustrezno določenemu instrumentu,…

Otroke so instrumenti zelo pritegnili in jih motivirali. Ob dejavnostih so bili neverjetno vztrajni.

Januar je za našo skupino bil zelo pester, poučen, glasbeno obarvan in pozitivno naravnan.

Lepo vas pozdravljamo do prihodnjič!

FOTO

Otroci skupine KAPLJIC, Tjaša, Urban in Mihaela

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)