Škatle nudijo veliko zabave, novih izzivov in se lahko spremenijo v marsikaj. Tako smo v mesecu aprilu raziskovali škatle od zunaj in od znotraj. Igrali smo se igre v katerih so otroci zaznavali ritem in ga tudi poskušali ponoviti. Škatle so se včasih spremenile v prevozna sredstva, včasih v hišo, kdaj v tunel, spet drugič so postale glasbila. Ob vseh teh dejavnostih smo razvijali umetniške predstavljivosti, razvijali koordinacijo gibanja in spoznavali matematiko kot prijetno izkušnjo. Ob igri smo veliko preštevali, spoznavali izraze veliko, majhno, uporabljali izraze v , na, pod, skozi, polnili in praznili škatle, prirejali in še kaj. Prav tako pa smo obeležili dan Zemlje, raziskovali športne rekvizite in se igrali v različnih kotičkih.

Nekaj utrinkov si poglejte v naši foto galeriji.

Vzgojiteljice: Melanija, Nada in Ingrid

 

 

(Skupno 166 obiskov, današnjih obiskov 1)