Vrtec Ljutomer letos prvič sodeluje na 18. Grossmannovem festivalu, kjer pripravljamo in vodimo dopoldanske otroške delavnice Grossmannove Zombarije. Otrokom iz Vrtca Ljutomer so se pridružili prijatelji in vzgojiteljice iz Vrtca Cven, Vrtca Stročja vas in Vrtca Cezanjevci.

  1. julija 2022 so ob 9.00 uri zjutraj na Glavnem trgu v Ljutomeru zbrane otroke in vzgojiteljice pozdravili ravnateljica Vrtca Ljutomer Ksenija Žuman, organizator Grossmannovega festivala Peter Beznec, podžupan Niko Miholič in poslanka Sara Karba. Otrokom so zaželeli čudovit ustvarjalen čas.

Otroci so se z vzgojiteljicami najprej udeležili štirih različnih delavnic. Izdelovali so pajkove mreže, na veliko rolo so risali na temo pravljice Pepelka, opravili prvo nalogo v delovnem zvezku in se razgibali na gibalni delavnici, kjer so tekmovali v prenašanju vode.

Za konec so si otroci v novih prostorih mladinskega centra MKC (stara Jagoda) ogledali risanko o Pravi pepelki.

Veselimo se jutrišnjega dne in novih strašljivo zabavnih doživetij.

FOTO

Zapisala: Liljana Kerčmar

(Skupno 149 obiskov, današnjih obiskov 1)