Dragi otroci in spoštovani starši ter rejniki!

Poletne počitnice se bližajo h koncu in kmalu bomo zakorakali v novo vrtčevsko leto 2021/22. Vsi vzgojitelji in ostali zaposleni se zelo veselimo, da se bomo ponovno srečali z Vami.

Želimo Vam, da bo to novo šolsko leto zdravo, prijetno, zabavno in poučno. Naj vam dnevi, tedni in meseci prinesejo nove prijatelje, tople nasmehe in čudovite izkušnje. Bodite odprti, nasmejani, sproščeni in zdravi.*

ZAPOSLENI VRTCA LJUTOMER

* Z namenom, da vsi skupaj ostanemo zdravi, vas spominjamo, da je v vrtcu še vedno potrebno upoštevati vsa navodila in ukrepe za preprečevanje širjenja COVID-19. V prostore vrtca lahko vstopajo le zdravi odrasli in otroci. Vsi odrasli obiskovalci vrtca morajo obvezno nositi zaščitno masko. Ob vstopu si obvezno razkužite roke in ohranjajte varnostno razdaljo.