SPOŠTOVANI STARŠI, OTROCI IN VSI OSTALI!

Počitnice se končujejo in s 1. septembrom začnemo tudi v vrtcu novo šolsko leto. Dobrodošli vsi, mali in veliki, posebej tisti, ki vam vrtec prvič odpira vrata. Za vas je vstop v vrtec pomemben življenjski mejnik. Poleg vas, spoštovani starši, postajajo tudi odrasli v vrtcu pomembni za vašega otroka.

Potrudili se bomo v času prilagajanja otroka na novo okolje in vzpostavljanju pomembnega zaupanja z vami in otrokom.

Prijazno pozdravljeni tudi tisti, ki se vračate po nekaj dneh, tednih ali mesecih počitnic.

Želimo, da tudi v tem šolskem letu v medsebojnem spoštovanju in zaupanju pomagamo otroku na poti njegovega razvoja. Znebite se strahu in negotovosti, saj smo vsi zaposleni v vrtcu ustrezno strokovno usposobljeni in vas z veseljem in odprtih rok pričakujemo.

Naj bo lep preostanek poletja in veder ter optimističen začetek šolskega leta.

 

                                                                              Marija Pušenjak, ravnateljica

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)