Zelo veseli smo, da smo spet skupaj. V skupini DETELJIC smo v ponovnem zagonu novega raziskovanja, odkrivanja in igranja. V tem času, odkar smo ponovno skupaj, po dolgem času, se razveselimo vsega, kar nam je dani trenutek na razpolago. Veliko likovno ustvarjamo, se skupaj igramo, družimo, veliko cartamo, izvajamo raznorazne gibalne minutke, raziskujemo v naravi, beremo pravljice, veliko tudi plešemo ob glasbi, pojemo in še in še,…

V našo skupino smo sprejeli tudi novega člana, ki se šele privaja na našo raznovrstno dogajanje v naši majhni družinici.

Jutri nas čaka praznovanje pusta, kjer se bomo spremenili v vesele maškare. Se že zelo veselimo.

Nekaj naših ustvarjalnih trenutkov si lahko ogledate na tej povezavi,

mi pa upamo, da bomo sedaj ostali skupaj do konca tega šolskega leta in se skupaj imeli fino.

Tjaša in Urban

FOTO

(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)