OBELEŽILI DAN ŽENA

Noben cvet ni tako lep kot ženska,
noben vetrič ne piha tako nežno
kot je nežna ženska,
noben kamen ni tako trd
kot je trdna ženska,
noben vihar ne prenese toliko dežja,
kolikor solz pretoči ženska
in nihče ne premore toliko ljubezni
kot jo ima v sebi ženska.

Tudi v vrtcu smo praznovali in obeležili dan žena, ki smo ga izvedli na prav poseben način. Zjutraj so fantje naklanjali pozornost puncam, skupaj plesali, telovadili. Jim poklonili cvet, ki so ga sami izdelali. Deklice so si same izbrale kotičke, v katerih so povabile fantje v igro. Popestrili pa smo dan z našim nastopom  Društvu upokojencev Ljutomer in Sekciji za ohranjanje kulturne dediščine. Prisotni so bili nad srečanjem več kot očitno navdušeni, kar so tudi povedali in je prav tako razvidno iz fotografij. Dan v vrtcu je tako minil v sproščenem in veselem vzdušju, kar je tudi namen tega dne.

Ogled SLIK naših dejavnosti.

Vzgojni tandem: Antonija in Silvana

(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)