Pozdravljeni, dragi starši in skrbniki.

V našem vrtcu smo tudi to leto obeležili 7. april, ob tem tudi dan zdravja, dan brez avtomobila in tudi FIT hojo za zdravje.

Ker majhni in veliki vemo, kako pomembno je, da skrbimo za naše zdravje in vsakodnevno gibanje, smo se odločili, da se bomo ta dan razporedili po gibalnih aktivnostih. Mlajši otroci so se okrog vrtca in v atriju vozili s skiroji, poganjalci in rikšami. Starejši smo šli na izlet v naravo ali na pohod. Imeli smo srečo z vremenom, saj ni bilo tako zelo hladno. Skozi dan smo poskrbeli tudi za zdravo prehrano in zaužili veliko sadja. Igrali smo se tudi igro vlog – kuhali zdravo hrano, vrtnarili, zdravnik je zdravil svoje paciente,…

Če povzamemo današnji dan – bili smo gibalno zelo aktivni in se imeli fino.

H gibalni aktivnosti bomo povabili tudi svoje starše, s katerimi bomo sprehode in pohode nadaljevali tudi v popoldanskih urah.

Vse vas lepo pozdravljamo in Vam želimo mirne ter vesele Velikonočne praznike,

otroci in delavci Vrtca Ljutomer.

FOTO

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)