Spoštovani starši,

leta 1993 je Generalna skupščina razglasila 15. maj za svetovni dan družine. Družina je najranljivejša, a hkrati najmočnejša celica. Je varen kraj, kjer se vsi člani učijo ljubezni, potrpežljivosti, spoštovanja in medsebojne pomoči. To se je še posebej izkazalo v časih, ko smo bili primorani biti doma. Starši ste tisti, ki ste vsak dan znova pred izzivi in skušate po svojih najboljših močeh ravnati tako, da ohranjate dobro klimo in varno okolje za vse družinske člane. Pomembno je znati stopiti čez ovire, ki nam prihajajo na pot. Pogosto je potrebno pri sebi spremeniti marsikatero prepričanja in vzorec. Biti starš, je delo, ki ga opravljamo celo življenje. Ko se trudimo za svoje otroke, naredimo največ tudi zase.

Vsem vam želimo kvalitetno preživet dan v družbi svojih najbližjih!

 

 

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)