Danes, 21. septembra smo se tudi skupina otrok Čebelice, udeležili »Sprehoda za spomin« in tako v sodelovanju z društvom Spominčica obeležili svetovni dan Alzheimerjeve bolezni. Sprehodili smo se skozi Glavni trg in mestne ulice in tako s sodelovanjem izkazali spoštovanje do vseh obolelih.  Ob spoštovanju vseh NIJZ priporočil za zajezitev virusa Covid-19 in upoštevanju socialne distance so se naših nadobudnih malčkov najbolj razveselile oči starejših udeležencev in svojcev obolelih, ki so jim v zahvalo podarili prijazen, iskren in topel nasmeh.

Predstavniki društva Spominčica so otrokom podarili modri balon s katerim smo na pomen sprehoda opozarjali vse mimoidoče. Z majhnimi koraki smo tudi v našem vrtcu šteli “velike korake za spomin”.

FOTO

Ksenja Kosi Viher in Karmen Kosi

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)