Lepo pozdravljeni, dragi starši.

V mesecu aprilu smo se v naši skupini lotili tematike odpadkov in le-te povezati z vsemi področji, kolikor se je le dalo. Odpadno embalažo smo poimenovali, jo pravilno razvrščali v različne zabojnike oziroma koše za smeti, z njimi telovadili in izvajali razne gibalne minutke, jutranja razgibavanja in vadbene ure; jo ponovno uporabljali – iz nje sestavljali raznolike skulpture po želji otrok in se z njimi igrali tudi v prosti igri. Pri vseh usmerjenih in neusmerjenih dejavnostih so otroci poskušali sodelovati kar se da samostojno. Pridobili so veliko izkušenj in novega znanja.

V spodnji povezavi pa si lahko naše izvedene dejavnosti tudi pogledate preko slikovnega gradiva.

Lepo vas pozdravljamo in vam želimo prijetno izkoriščene prihajajoče tople dneve.

Otroci z vzgojiteljema Tjašo in Urbanom

FOTO

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)