Spoštovani!

Vrtec je otrokov drugi dom. Vrtec ni samo zgradba, vrtec smo ljudje, ki delamo v njem in kateri prihajate v njega. Vsak od nas je pomemben v tej zgradbi in brez enega člena ne bi bilo celote. Vsi skupaj smo sooblikovali in ustvarjali delo v našem vrtcu.

Za vso opravljeno delo, pomoč in kakovostno izvajanje programa se iskreno zahvaljujem:

• Vam spoštovani straši, ki ste nam zaupali svoje otroke in za sodelovanje.
  • Sodelavcem, ki ste predano, odgovorno in z ljubeznijo uresničevali zastavljene cilje.
  • Vsem zunanjim sodelavcem društvom, zavodom, inštitucijam, ki ste naš program oplemenitili z dejavnostmi in druženji.
  • Ustanoviteljici Občini Ljutomer za konstruktivno delo, pomoč in podporo  pri izvedbi vseh naših dejavnosti.
  • Vsem članom Sveta vrtca, ki ste bili z nami v odločilnih trenutkih. Prav tako predstavnikom Sveta staršev za sodelovanje pri soustvarjanju pestrih dejavnosti v vrtcu.

Vsem želim prijetne, poletne dni.

Ravnateljica: Ksenija Žuman