Spoštovani!

Šolsko leto, v katerega vstopamo, pred nas postavlja nove izzive in je nepredvidljivo. V skrbi za svoje in zdravje naših otrok, bližnjih in vseh zaposlenih  ostaja osnovno vodilo, da v prostore vrtca lahko vstopajo le zdravi odrasli in otroci.

Vsi odrasli obiskovalci vrtca morajo obvezno nositi zaščitno masko. Ob vstopu si obvezno razkužite roke in ohranjajte varnostno razdaljo.

Istočasno vas spominjamo, da je v vrtcu še vedno potrebno upoštevati vsa navodila in ukrepe za preprečevanje širjenja COVID-19.

Za otroke, ki se po počitnicah oziroma drugi odsotnosti vračajo v vrtec, morate starši oziroma skrbniki po navodilih NIJZ izpolniti izjavo, ki jo najdete TUKAJ.

Z  medsebojnim sodelovanjem in razumevanjem bomo lažje premagovali nepričakovane izzive in našim malčkom zagotovili varno, igrivo in toplo okolje.

Vse dobro in uspešno v novem šolskem letu želimo

Zaposleni Vrtca Ljutomer