PO ČEM SMO BILI PREPOZNAVNI V ŠOL.L. 2014/2015

Naša najpomembnejša naloga je zagotavljati strokovno in kvalitetno vzgojno delo, ki  omogoča optimalni razvoj vsakogar, upoštevajoč interese, potrebe in individualne posebnosti.

Tudi  v tem šolskem letu smo prejeli ZLATO PRIZNANJE za NAJBOLJ ŠPORTNI VRTEC, kar pomeni, da niso bila zaman naša prizadevanja za promocijo gibanja.

Uspešno smo izvedli prireditve ob 70-letnici organizirane predšolske vzgoje, posebej še osrednjo prireditev ZAVRTIMO ČAS   dvorani ŠIC Ljutomer.

Organizacija 8. DNEVA GIBANJA IN DRUŽENJA VSEH GENERACIJ.

4 pedagoške delavke so predstavile svoje pedagoško delo dijakom Gimnazije Ljutomer, prav tako 4 pa so s prispevki sodelovale na strokovnih posvetih pedagoških delavcev Slovenije.

Folklorna skupina se je uspešno predstavila na republiški reviji Pika poka pod goro v Rogaški Slatini in področnem srečanju v Šentilju, plesna skupina pa na regijskem srečanju v Murski Soboti.

Posebnost našega delovanja je zelo dobro in odprto sodelovanje z vsemi zavodi naše občine in nekaterimi društvi, posebej v okviru medgeneracijskega druženja.