SPOŠTOVANI STARŠI, SKRBNIKI

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport nas je z okrožnico št.6030-2/2020/15 dne 28.5.2020  obvestilo,

da lahko od ponedeljka, 1.6.2020 ponovno poslujemo po veljavnih normativih in standardih, določenih s področja predšolske  vzgoje, vključno s priporočili NIJZ za preprečevanje okužb s COVID-19, kar pomeni, da vrtec od navedenega datuma naprej deluje z OBIČAJNIM POSLOVNIM ČASOM po utečenem protokolu (razkuževanje rok, razdalja, obrazne maske,…).

STARŠI STE DOLŽNI  ob ponovni vključitvi otroka v vrtec izpolniti IZJAVO ,

* katero pošljete na naš e-naslov

* ali pa na dan prihoda v vrtec izpolnjeno izročite vzgojiteljici v skupini.

Zaposleni v vrtcu bomo še naprej skrbeli za previdnost in izvajali določene ukrepe v zvezi ohranjanjem zdravja otrok in odraslih, saj bomo le tako lahko skupaj prispevali svoj delež k popolni zajezitvi Covid-19.

Starše tudi v bodoče prosimo, da v vrtec pripeljejo  IZKLJUČNO ZDRAVE OTROKE in ob morebitnem spremenjenem zdravstvenem stanju otroka ravnajo odgovorno ter v skladu z vsemi dosedanjimi priporočili NIJZ-a.

Samo pozitivno naravnani, strpni in družbeno odgovorni bomo kos »novemu« načinu življenja.

O vseh nadaljnjih informacijah vas bomo še obveščali.

Lepo pozdravljeni.